fbpx
Для пацієнтів

Іригаційна (від лат. irrigatio – зрошення) терапія (ІТ) включає в себе різні методи промивання слизової оболонки носової порожнини. 

Найбільш визнаним як серед лікарів, так і серед пацієнтів методом ІТ є промивання носової порожнини за допомогою інтраназальних спреїв на основі морської води.


Як працює іригаційна терапія? 

Розчини, що застосовуються при іригації носової порожнини, зменшують запальний процес через осмос. Набряк є основним фактором дисфункцій носової порожнини. Видалення слизу відіграє важливу роль у здоровому функціонуванні носової порожнини, а промивання носа поліпшує мукоциліарний кліренс шляхом зволоження носової порожнини та видалення інкрустованого матеріалу.


Чому іригаційна терапія відіграє таке важливе значення?

Іригаційна терапія є безпечною як для дорослих, так і для дітей, та не викликає побічних реакцій. Пацієнти, що застосовують іригаційну терапію, менше залежать від лікарських засобів та мають меншу кількість візитів до лікарів. У провідних клінічних рекомендаціях на даний час рекомендують застосування ірригації носової порожнини у всіх випадках риносинуситів та при догляді за носовою порожниною у післяопераційний період. (Див. більше...)

Більше того, іригаційна терапія прискорює процес епітелізації та відновлює бар'єрну функцію носової порожнини, покращуючи якість життя.


NORMARIN - найкращий вибір при застосуванні чистих природних інгредієнтів та останніх сучасних технологій для підтримки вашого здоров'я та покращення якості Вашого життя. 
 
normarin spray all
 
 
НОРМАРИН АЛЛЕРДЖИ - для щоденної гігієни носа та носової порожнини в сезон алергій;
НОРМАРИН БЕЙБІ - для щоденної гігієни носа та носової порожнини новонароджених та немовлят;
НОРМАРИН СИНУС - для полегшення закладеності носа, пов'язаної з ринітом та синуситом;
НОРМАРИН ДЕЙЛІ - для щоденної гігієни носової порожнини.

Більше інформації про НОРМАРИН в ПРОДУКТАХ
 
Поділитися: