fbpx
Для пацієнтів

Що таке алергічний риніт?

Як і будь-який інший вид алергії, алергічний риніт є реакцією імунної системи на алерген - в більшості випадків, на домашній пил, тварин, пилок та квіти. Алерген вступає в контакт з чутливою слизовою оболонкою носа та отримує відповідну алергічну реакцію. 


 Якими симптомами супроводжується алергічний риніт? 

Симптомами алергічного риніту є будь-яка комбінація свербіжу горла, очей та носа, чхання, нежить або закладеність носа та ін. Також можуть розвиватися і інші симптоми, такі як кашель, закладеність вух, біль в горлі та ін.


Як алергічний риніт може вплинути на Ваше життя? 

Психологічний вплив: втома, дратівливість, тривога, депресія, фрустрація, зниження ефективності та мотивації, зниження уваги та концентрації та ін. 
Соціальна взаємодія: соціальна ізоляція, обмеження діяльності, неможливість відвідування відкритих приміщень, погане самопочуття та ін. 
 

Як НОРМАРИН АЛЛЕРДЖИ, гіпертонічний розчин (2.0%), може допомогти Вам при алергічному риніті? 

НОРМАРИН АЛЛЕРДЖИ - спрей для щоденної гігієни порожнини носа в сезон алергій. Для полегшення закладеності носа, повязану з алергією, ринітом, синуситом, сінною лихоманкою, нежитем та застудою.

Ризик подразнення слизової оболонки носової порожнини при застосуванні 2.0% гіпертонічного розчину натрію хлориду значно менший у порівнянні з розчинами, які мають вищу концентрацію. Разом з цим, спрей допомагає зменшити закладеність носа і відновити нормальну респіраторну функцію носової порожнини за рахунок зменшення набряку слизової оболонки дихальних шляхів, а також зменшує показник носового опору (NAR).


Чи безпечно використовувати НОРМАРИН АЛЛЕРДЖИ?

НОРМАРИН АЛЛЕРДЖИ містить тільки чистий сольовий розчин (2.0%). НОРМАРИН АЛЛЕРДЖИ не містить буферу, інших солей, мікроелементів або інших домішок. Це забезпечує максимальну безпеку пацієнтів з алергією.

Якщо ви використовуєте лікарський засіб у вигляді спрею для носа, обов'язково промийте ніс за допомогою НОРМАРИН АЛЛЕРДЖИ перед його застосуванням. Це підсилює ефективність лікарського засобу. 

Регулярне використання НОРМАРИН АЛЛЕРДЖИ допомагає зменшити кількість лікарських засобів, які використовують пацієнти.


Детальну інформацію можна знайти за посиланням.


 

Поділитися: