fbpx
Для пацієнтів

Ніс має унікальну структуру, яка працює кожний час в нашому житті. Окрім того, що він є органом, що дозволяє нам дихати, він також є фільтром для очищення, зволоження та розігрівання повітря, яким ми дихаємо. Таким чином, ніс виступає першою лінією захисту проти забруднювачів повітря.

За всіх умов нашого повсякденного життя ніс повинен бути завжди очищений від інфекцій, алергенів та забруднювачів.

 nose iStock 000016294918 Large

Коли забруднювачі або алергени, такі як пил та пилок, потрапляють у ніс, тут же починається розвиватися реакція імунітету. Організм розпізнає пилок як чужорідну речовину, тому починає виробляти антитіла, мета яких - знищити "ворога". В результаті чого в кров виділяється хімічна речовина гістамін, від чого з'являється нежить, подразнення і свербіж та інші симптоми.


Щоденна іригація носової порожнини (промивання носових пазух, іригація носової порожнини) з розчинами, що мають ту саму концентрацію солей, як і в тілі людини (ізотонічна вода) - допомагає підтримувати здоровий стан слизової оболонки носа та її захисту функцію. Очищення носових проходів зменшує закладеність носа та перешкоджає потраплянню вірусів та бектерій.

Щоденна іригація носової порожнини допомагає збалансувати праву та ліву ніздрю та, отже, відповідні півкулі головного мозку.  Застосування іригації носової порожнини діє заспокійливо та полегшує тривогу та депресію, підтримуючи стан рівноваги та гармонії.


NORMARIN DAILY - найкращий вибір для щоденної гігієни носової порожнини. 

daily pack prozr big

НОРМАРИН ДЕЙЛІ містить природну стерильну ізотонічну морську воду (0.9%), тому діє шляхом розрідження густого секрету слизової оболонки носа і сприяє його видаленню разом з інфекційними збудниками, пилом, пилком та іншими алергенами. Допомагає полегшити закладеність носа та відновити нормальну респіраторну функцію носової порожнини.

НОРМАРИН ДЕЙЛІ не викликає звикання та може використовуватись разом з лікарськими засобами дітям віком від 6 місяців та дорослим.

Регулярне використання НОРМАРИН ДЕЙЛІ допомагає зменшити кількість лікарських засобів, які використовують пацієнти, що страждають на риніти та синусити. (Див. більше...)


Детальну інформацію можна знайти за посиланням.


 

Поділитися: