fbpx
Для пацієнтів

Що таке синусит?

Синусит - захворювання, що відрізняється наявністю запалених пазух, причиною якого можуть бути інфекційні збудники або інші проблеми. 

Ваші пазухи - це порожнини всередині кісток навколо вашого носа, що виробляють слиз, який витікає в ніс. Якщо Ви маєте набряк слизової оболонки носа, це може заблокувати носові пазухи та спричинити біль.

Є декілька типів синуситу, що включають:

  • Гострий, що може тривати до 4 тижнів;
  • Підгострий, що може тривати 4-12 тижнів; 
  • Хронічний, що триває більше 12 тижнів та може тривати протягом 1 року та більше;
  • Періодичний, що виникає періодично протягом року.

Гострий синусит дуже часто починається при низьких температурах, а потім переходить до наявності бактеріальної інфекції. Алергія, проблеми з носом та деякі захворювання також можуть викликати гострий і хронічний синусит.

Симптомами синуситу можуть бути наступні: гарячка, слабкість, втома, кашель та застій слизу в пазухах. 


Яким чином НОРМАРИН СИНУС може допомогти Вам при синуситі? 

НОРМАРИН СИНУС - спрей для глибокого промивання порожнини носа, що застосовується лоя полегшення закладеності носа, пов'язану з синуситом, ринітом, нежитем, застудою, сінною лихоманкою та алергією. Для розрідження та видалення густого слизу, що містить бактерії та сторонні частки, такі як пил, пилок та алергени.
 
2.3% гіпертонічний розчин морської води допомагає зменшити закладеність носа та відновити нормальну респіраторну функцію носової порожнини.
Інтенсивне розпилення допомагає ретельно промити та зволожити носову порожнину. 

НОРМАРИН СИНУС не викликає звикання та може використовуватись разом з лікарськими засобами.

Регулярне використання НОРМАРИН СИНУС допомагає знизити частоту використання лікарських засобів, в тому числі топічних вазоконстрикторів, пацієнтам, що страждають на риніти та синусити.


Чи можна застосовувати НОРМАРИН СИНУС у дитячому віці?

НОРМАРИН СИНУС можна застосовувати дітям віком від 3 років та дорослим. Як правило, 2-3 рази на добу або за рекомендацією спеціаліста. За необхідності, можна використовувати частіше. 


 Детальну інформацію можна знайти за посиланням.


 

Поділитися: