fbpx
Для пацієнтів

Носик вашої дитини

Нообхідно пам'ятати анатомічні та фізіологічні особливості носової порожнини немовляти, такі як недорозвинені носові пазухи, вузькі та короткі носові проходи, велика кількість кровоносних судин, пухка слизова оболонка, тому в перші дні життя немовля може мати утруднене носове дихання та закладений ніс.  

 Що може також бути причиною закладеності носа у вашої дитини? 

  • запальний процес (при нежиті, застуді, риніті, синуситі, алергії та ін.);
  • дія факторів зовнішнього середовища (сухість повітря; пил, пилок та інші алергени у повітрі).

Закладеність носа з'являється у випадку, коли слизова оболонка носа набрякується та утворюється слиз. При закладеному носі дитина починає чмихати та сопіти. Окрім цього, дитина починає дихати через рот, що може призвести до відмови від їжі, а це, в свою чергу, може ускладнити подальший процес годування. Також закладеність носа може призвести до неспокою дитини. 


Як НОМАРИН БЕЙБІ може допомогти вашій дитині? 

НОРМАРИН БЕЙБІ  - спрей для дбайливого промивання та щоденної гігієни носової порожнини для новонароджених та немовлят. НОРМАРИН БЕЙБІ може застосовуватись навіть у самих маленьких - дітей віком від 0 місяців. НОРМАРИН БЕЙБІ допомагає полегшити закладеність носа, пов'язану з ринітом, синуситом, нежитем, застудою, сінною лихоманкою та алергією.

 

baby pack prozr big

Як працює НОРМАРИН БЕЙБІ?

НОРМАРИН БЕЙБІ діє шляхом розрідження секрету слизової оболонки носа і сприяє його видаленню разом з інфекційними збудниками, пилом, пилком та іншими алергенами.

НОРМАРИН БЕЙБІ допомагає полегшити закладеність носа та відновити нормальну респіраторну функцію носової порожнини.  

НОРМАРИН БЕЙБІ не викликає звикання та може використовуватись разом з лікарськими засобами.Чи безпечно використовувати НОРМАРИН БЕЙБІ новонародженим та немовлятам? 

НОРМАРИН БЕЙБІ містить лише стерильній фізіологічний розчин морської солі (0.9%). Тонічність (0.9%) у спреї є рекомендованою для новонароджених та немовлят у випадку запальних процесів або впливу факторів зовнішнього середовища.

НОРМАРИН БЕЙБІ має низький тиск у флаконі, що забезпечує м'яке розпилення та може використовуватись у дітей віком від 0 місяців.


Як часто можна використовувати НОРМАРИН БЕЙБІ?

Відповідно до індивідуальних потреб. При закладеності носа: вранці, перед вживанням їжі та перед сном. Як правило, 2-4 рази на добу або за рекомендацією спеціаліста. НОРМАРИН БЕЙБІ не має обмежень до застосування. (Див. більше...)


Детальн інформацію про НОРМАРИН БЕЙБІ можна знайти за посиланням.


 

Поділитися: