fbpx
Новини та дослідження

Догляд та гігієна за слизовою оболонкою носа сприяють швидкому одужанню, допомагають у профілактиці захворювань. Для таких цілей рекомендують  використовувати промивання носової порожнини сольовими розчинами. Для вибору такого засобу, потрібно зрозуміти: навіщо потрібно промивати ніс, тим паче регулярно. Розглянемо з Вами внутрішню оболонку носа, яка постійно виробляє слиз, котрий рівномірно покриває слизову та має антисептичні речовини. Даний механізм захищає органи дихання і весь організм від шкідливих речовин навколишнього середовища. Слиз перебуває в русі по направленню до гортані, завдяки роботі багатьох мікроскопічних війок, що покривають внутрішню порожнину носа. Швидкість роботи війок залежить від температури повітря. Коли цей механізм порушується, наприклад при інфекційних захворюваннях, запальних захворюваннях або алергії – організм отримує сигнал про наявність подразнення слизової оболонки носа. Вона починає набрякати та виробляти секрет у посиленому режимі. Війки в свою чергу не можуть справитись з великою кількістю слизу, що призводить до його скупчення та нежиті. Набряк може провокувати застій слизу, тому виникає таке неприємне захворювання як гайморит. 

Користь від промивання носової порожнини: слугує додатковим очищенням слизової під час нежиті, коли природний механізм не може справлятися самостійно. Промивання сприяє видаленню залишків мікроорганізмів, оновленню носового секрету, відновленню захисної функції слизової оболонки. Це, в свою чергу, не лише допомагає видужати, але й може сприяти профілактиці нових захворювань. Існує два види розчинів: ізотонічний та гіпертонічний. 

Ізотонічним називається розчин, в якому концентрація солей еквівалентна концентрації солей в організмі людини.

Гіпертонічний розчин містить більш високу концентрації солі, що сприяє переміщенню води з набряклої слизової в сторону підвищеної концентрації іонів, в просвіт носової порожнини, створюючи, таким чином, протинабряковий ефект та сприяючи виведенню густого слизу. Це зменшує закладеність носа. 

Нормарин (фармацевтична компанія Айкор, виробництво Швеція) пропонує два гіпертонічні розчини: Нормарин Аллерджі та Нормарин Синус.

                                                             

Номарин Синус - спрей для глибокого промивання порожнини носа, з максимально можливим тиском  та інтенсивним розпиленням, ефективно розріджує, видаляє слиз, знімає набряк та відновлює нормальне дихання носа. Склад Номарину Синус: природна стерильна гіпертонічна морська вода (розведена до 2,3%) водою очищеною.

< 

Нормарин Аллерджі – спрей для глибокого промивання порожнини носа. Склад Нормарин Аллерджі – стерильний гіпертонічний (2,0%) розчин натрію хлориду, який не містить додаткових домішок та зменшує ризик алергічних реакцій, завдяки чому ефективно усуває алергени (пил, пилок), знімає набряк та відновлює нормальне дихання носа. Нормарин Аллерджі є незамінним помічником споживачам з алергіями та алергічними ринітами. 

Нормарин Синус та Номарин Аллерджі підходять для застосування дітям з 2-х років та дорослим.

 

Будьте здорові разом з Нормарином!

_________________________________

[1] Максимально можливий дозволений тиск 8 +/-0,5 бар


Поділитися: