fbpx
Поради

У весняну пору року розквітає багато рослин та квітів, що значно покращує настрій, але частина людей страждає через алергічні прояви у вигляді алергічного риніту та алергій. Алергічний риніт - запальне захворювання, проявом якого є чхання, свербіж у носі, та прозорі  виділення з носа. Ці симптоми знайомі багатьом з нас, кожного року кажуть нам «привіт»

Догляд та гігієна за слизовою оболонкою носа сприяють швидкому одужанню, допомагають у профілактиці захворювань. Для таких цілей рекомендують використовувати промивання носової порожнини сольовими розчинами.

На сьогодні дуже поширена тема – респіраторні вірусні захворювання, зокрема коронавірус, та ускладнення від них.

Карантин подовжено. Дана фраза може викликати різні емоції. Спостерігаючи за людьми, за здатністю багатьох, а може й більшості людей пристосовуватись до нових умов, виникає віра у те, що цей час може піти нам на користь.

Дуже часто нежить проявляється не виділеннями слизу з носа, а сухістю його слизової. Такий процес приносить також чимало проблем, викликаних поганим самопочуттям хворого. Сухість в носі, як правило, супроводжується почергової закладеністю двох сторін носової порожнини. Дуже часто такий стан погіршується ще сильними головними болями, свербінням і палінням в носоглотці, носовими кровотечами.