fbpx
Поради

Народження дитини – радісний момент в житті кожної сім’ї. З цього моменту увага батьків прикута до малюка, вони слідкують за сном дитини, достатнім харчуванням, і, звичайно, прислухаються до того, як дитина дихає. 

Для діток першого року життя сопіння, наявність слизових виділень в носі є процесом абсолютно нормальним і отримало назву фізіологічний нежить новонародженого. Цей процес пов'язаний з тим, що відбувається зміна середовища  дитини з рідинного на повітряне та формується функціонування слизової оболонки носової порожнини. Війчастий епітелій, що покриває слизову оболонку і повинен очищати її від потрапляння сторонніх агентів, є функціонально незрілим, а система місцевого імунітету формується і містить недостатню кількість захисних речовин. Носові ходи і носоглотка є маленького розміру, тому навіть невеликий набряк слизової оболонки може призвести до ускладнення носового дихання.

Слід відмітити, що слизова оболонка  дітей надзвичайно чутлива до будь-яких подразнень, в першу чергу, механічних. Тому використання носових відсмоктувачів може призвести до появи виділення як реакція на втручання чи проникнення. Небезпечним є також використання носових крапель, котрими зазвичай лікують нежить: вони призводять до звуження судин і погіршення роботи війчастого епітелію.

Фізіологічний нежить у діток не радять лікувати. Для зменшення його проявів слід забезпечити у помешканні оптимальну температуру повітря, не вище 22С і вологість 40-60%, адже сухе повітря викликає пересихання слизової оболонки, утворюються сухі кірочки та збільшується ризик проникнення в організм алергенів та  різноманітних збудників інфекцій.

Для зволоження слизової оболонки носової порожнини, вимивання пилу, алергенів, вірусних та бактеріальних збудників, фахівці рекомендують використовувати засоби, що містять ізотонічний розчин, котрий є оптимальним середовищем для зволоження, омивання і відновлення нормальних функцій слизової оболонки дитини. Розчин повинен бути стерильним та безпечним для дітей. Вкрай небажано проводити з носиком дитини необережні маніпуляції, використовуючи саморобні пристрої, шприци, трубки тощо. Мінімальна травма здатна викликати важкий набряк і обструкцію, а високий тиск може призвести до потрапляння рідини в слухову трубу і викликати запалення середнього вуха.

Безпечним та адаптованим для використання у дітей є Нормарин Бейбі -  спрей для дбайливого промивання та щоденної гігієни носової порожнини,  для  дітей з народження. Він містить, стерильний фізіологічний розчин морської солі. Нормарин Бейбі рекомендований для новонароджених та немовлят при запальних процесах і впливу факторів зовнішнього середовища.Нормарин Бейбі допомагає полегшити закладеність носа, пов'язану з ринітом, синуситом, нежитем, застудою та  алергією.

Нормарин Бейбі здійснює м’яке зонтичне розпилення, має безпечну та комфортну насадку для дбайливого промивання найменших носиків. Він діє  шляхом розрідження секрету слизової оболонки носа і сприяє його видаленню разом з інфекційними збудниками, пилом, пилком та іншими алергенами. Допомагає полегшити закладеність та відновити нормальну дихальну функцію носової порожнини. Не викликає звикання.

Як потрібно застосовувати Нормарин Бейбі?

Для немовлят віком від 0 до 6-ти місяців:

 
  • Покладіть дитину на спину у стабільне положення
  • Поверніть голову дитини на бік, обережно вставте насадку у верхню ніздрю
  • Коротко натисніть насадку. Дайте можливість рідині витекти з ніздрі разом зі слизом (якщо він є)
  • Повторіть з іншою ніздрею, повернувши голову дитини на інший бік
  • Витріть гігієнічною хусткою
 

 

Нормарин Бейбі потрібно використовувати, відповідно до індивідуальних потреб. При закладеності носа - вранці, перед вживанням їжі та перед сном, 2-4 рази на добу, без обмежень до застосування. 

Завдяки цим перевагам догляд за носиками  Ваших діток ,буде приємним та з усмішкою.

 

З турботою та любов’ю, Ваш Нормарин


Поділитися: