fbpx
УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ

1. Умови використання

2. Інформаційні цілі

3. Використання інформації та авторських прав

4. Посилання на інші веб-сайти

5. Конфіденційність

6. Інформація "без гарантій"

7. Усунення відповідальності

 

1. Умови використання

Використання веб-сайту компанії «AICORE» (далі - Айкор) можливо при дотриманні наступних умов.

Використовуючи інформацію на цьому сайті, ви погоджуєтеся прийняти ці Умови використання без обмежень і застережень, і визнати, що будь-які інші угоди між вами і Айкор замінюються цими Умовами з цього питання.

2. Інформаційні цілі

Метою сайту є ознайомлення вас з діяльністю і продукцією компанії Айкор. Вся інформація, представлена ​​на сайті, призначена виключно для освітніх та інформаційних цілей і не повинна розглядатися як така, яка може замінити кваліфіковану медичну консультацію або рекомендації медичних працівників.

3. Використання інформації та авторських прав

Ви можете завантажувати, відображати чи друкувати інформацію, розміщену на цьому сайті. Ця інформація призначена для вашого особистого некомерційного використання. Будь-яка зміна інформації з цього сайту з подальшим повторним створенням заборонено. Інформація, розміщена на сайті, не може бути скопійована або використана будь-яким чином без письмового дозволу Айкор. Сайт та інформація, розміщена на ньому, включаючи тексти і зображення (далі згадується як інформація), є власністю Aйкор і її регіональних представництв. Ліцензії, права на будь-які товарні знаки, патенти, промислові та комерційні секрети, технології, процеси, права власності не надаються на сайті.

4. Посилання на інші веб-сайти

Для зручності сайту надаються посилання на інші веб-сайти. Компанія Айкор не несе відповідальності за зміст або експлуатацію цих сайтів і не несе відповідальності за будь-які втрати або збитки, викликані їх змістом або функціонуванням.

5. Конфіденційність

Компанія Айкор строго дотримується політики конфіденційності. При зворотного зв'язку, ми використовуємо цю інформацію тільки для відправки інформації про нашу компанію та продукти користувачам і всім зацікавленим сторонам. Ми ніколи не передаємо і не продаємо інформацію про користувачів / зацікавлені сторони.

6. Інформація "без гарантій"

Інформація на цьому сайті надається на умовах «без гарантії». Компанія Айкор не заявляє і не надає жодних гарантій щодо інформації, розміщеної на сайті. Компанія Айкор не несе відповідальності, яка може виникнути через або яким-небудь чином використання сайту або інформації, розміщеної на ньому.

7. Усунення відповідальності

Айкор не несе відповідальності за будь-які збитки або збитки, викликані вашим доступом або неможливістю отримати доступ до цього сайту або за те, що ви покладалися на надану інформацію.

Поділитися: